Jak możemy pracować z wyższymi energiami?

Ezoteryka i rozwój duchowy jest bardzo ważną częścią życia wielu z nas. Każdy z nas wierzy na swój sposób. Ma inne podejście do sfery duchowej. I bardzo fajnie, siła jest właśnie w różnorodności. Wyższe energie o, których mówimy to m.in. mistrzowie duchowi (Gautama Budda, El Morya, Biała Tara czy Hilarion), anioły czy archanioły (Rafaela, Michaela, Uriela, Ariela, Chamuela, Sandalfona itd.).

Jak w życiu codziennym pracować z wyższymi energiami? Przede wszystkim modlitwa. Modlitwa z głębi serca, własnymi słowami z zaufaniem, że to o co prosimy się dokona, to jedna z fajniejszych metod pracy za darmo. Do tego celu używać możemy również kart anielskich/kart mistrzów duchowych. Używać ich możemy, gdy potrzebujemy wsparcia, odpowiedzi lub wskazówki. Wystarczy, że potasujemy karty, skupiamy się na naszym pytaniu i wyjmujemy wybraną przez nas ilość kart. Karty anielskie czy mistrzów duchowych, działają trochę na innych zasadach niż karty Tarota. Te karty mają zazwyczaj jedynie pozytywne przesłania, modlitwy czy afirmacje.

Z wyższymi energiami możemy również połączyć się poprzez rytuały. W sklepach ezoterycznych znajdziemy nawet gotowe zestawy świec, olejków i amuletów pomagających się nam połączyć m.in. z określonym archaniołem. W sklepach ezoterycznych dostaniemy również świece i kadzidełka, pomagające nam w pracy m.in. z archaniołami. Każda metoda pracy z wyższymi energiami, jest skuteczna i bezpieczna. Nie bójmy się prosić o wsparcie, ponieważ możemy na nie liczyć zawsze. Mistrzowie duchowi i wyższe energie tylko czekają, by nam pomóc.