Dezynsekcja

Prowadząc jakąkolwiek działalność, nie możemy sobie pozwolić na to, żeby w naszych lokalu pojawiły się insekty. Dlatego musimy dbać o to, żeby wszelkiego rodzaju pasożyty jak karaluchy, prusaki, pluskwy, komary, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, muchy, wszy, osy, mrówki i inne nie znalazły u nas domu.

Nasza firma specjalizuje się w pozbywaniu się insektów, w bardzo szybki i bezpieczny sposób. W zakresie naszych obowiązków należy dezynsekcja prusaków, likwidacja karaluchów, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja mrówek, co wykonujemy z największą doskonałością.

ZAGROŻENIA

Niedopatrzenia, jakie niesie za sobą źle przeprowadzona dezynsekcja , może być bardzo problematyczna. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niebezpieczne mogą okazać się m.in prusaki, karaluchy, pluskwy, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne pasożyty. Poniżej kilka przykładów, dlaczego dezynsekcja powinna być dokładnie przeprowadzona:

  • Pluskwa domowa – ten rodzaj insekta jest bardzo niepozorny, przez co wielu ludzi nawet nie zwraca na niego uwagi. Jednak ze względu na swój aparat gębowy, może on przebijać skórę człowieka i pić jego krew. Pluskwa ta może okazać się niebezpieczna dla osób, które są uczulone.
  • Karaluchy – są one niebezpieczne ze względu na to, że przenoszą one wiele niebezpieczny bakterii. Poza tym mogą one wybierać jedzenie ze spiżarni, a jako że są wszystkożerne, to wszystko, co mamy, może zostać zjedzone.
  • Pchły – choć sama pchła raczej nie będzie żyć na człowieku, to może go ugryźć, co wywołuje nieprzyjemne swędzenie. Jednak na pchły powinni przede wszystkim uważać właściciele zwierząt domowych, dla których pchły mogą być niebezpieczne.
  • Prusak – podobnie jak karaluch, ten rodzaj owada jest również niebezpieczny ze względu na potencjalne bakterie, które może przenosić. Jest on aktywny głównie nocą, przez co ciężkie może okazać się zauważenie jego obecności.

DEZYNFEKCJI- PROFESJONALNA REALIZACJA

Oferowana przez nas dezynfekcja prusaków, likwidacja karaluchów, jest nie tylko bardzo skuteczna, ale także dzięki latom doświadczenia bardzo bezpieczna. Stosowane przez nas środki, do dezynsekcji są wykorzystywane w taki sposób, aby nie zagrozić żadnemu żyjącemu stworzeniu w domu, przed nieproszonymi insektami i owadami. Wynajmując nas w gwarantujesz sobie, że praca zostanie wykonana nie tylko dokładnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Nasza metodyka działania jest skoncentrowana wokół kilku działań:

Dezynsekcja metodą zamgławiania – ze względu na to, jak niektóre insekty są małe, bardzo ciężko jest je złapać. Dlatego w tej metodzie wykorzystuje się mgłę, która dzięki swojej przenikalności, łatwo dostaje się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. W ten sposób wszelkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne nie będą stanowić dla nas problemu. Gdy robaki wchodzą w styczność z mgłą, to bardzo szybko i zatruwają, co prowadzi do ich śmierci. Stosując tę metodę, musimy jednak pamiętać, żeby przed rozpyleniem mgły wszystko dokładnie przygotować, ponieważ stosowanie mgły na insekty może mieć zły wpływ na produkty spożywcze. Stosowanie tego typu metody, może być bardzo opłacalne i praktyczne w różnych miejscach jak, chociażby: dezynsekcja prusaków , dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja rybików domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – dzięki dzisiejszym osiągnięciom nauk, możemy bez problemu stworzyć gaz, który pozwoli nam łatwo zabić nasze niechciane insekty. Rozpylając gaz w pomieszczeniu, pozostawiamy je zamknięte na 12 – 48h, żeby następnie móc zapomnieć o problemie. Insekty zatruwają się gazem, a my nie mamy już kłopotów. Tego typu metoda może okazać się dobrym rozwiązaniem w sytuacjach takich jak: dezynsekcja os , dezynsekcja szerszeni , dezynsekcja pcheł , dezynsekcja wszy , dezynsekcja much , dezynsekcja komarów .

Dezynsekcja metodą klasyczną – poprzez długą rurkę, rozpylamy substancję, która zabija insekty. Metoda ta jest stosowana od dawna, dzięki czemu jest dokładnie sprawdzona i przynosi efekty. Popularność tej metody wynika z tego, że przynosi widoczne efekty, a cena nie jest zbyt wysoka. Bardzo dobrze sprawdza się w takich wypadkach jak: dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek .

Dezynsekcja żelowa – Jeśli jednak preferujesz inne formy pozbywania się intelektu, to pozostaje jeszcze dezynsekcja przy pomocy żelu. Substancja wykorzystana w tym wypadku w postaci żelu przyciąga insekty, które potem dzielą się między sobą trucizną. Sposób ten, to skuteczna dezynsekcja mrówek, dezynsekcja karaluchów i dezynsekcja prusaków. Wykorzystywanie tej metody zaleca się w wypadku takich usług jak: dezynsekcja karaluchów , dezynsekcja prusaków , dezynsekcja mrówek , dezynsekcja pluskiew domowych , dezynsekcja obrzeżków gołębich .

Możesz skorzystać z naszych usług, do których należą:

Dezynsekcja pcheł

Dezynsekcja rybików

Dezynsekcja prusaków

Dezynsekcja karaluchów

Dezynsekcja os

Dezynsekcja pluskiew domowych

Dezynsekcja szerszeni

Dezynsekcja mrówek moli

Dezynsekcja obrzeżków gołębich

EFEKTY

Rozpoczynając naszą pracę u klienta, pierwsze co bierzemy pod uwagę, to bezpieczeństwo jego i tego, na czym mu zależy. Naszym celem jest pozbycie się jedynie nieproszonych insektów w sposób jak najmniej inwazyjny. Dlatego najpierw dokładnie badamy teren, zanim podejmiemy się pracy. Po zbadaniu terenu informujemy o tym, jaka forma pozbycia się szkodników będzie najlepsza.

Nawet jeśli zlecenie będzie pochodziło z , to zawsze będziemy starać się przeprowadzić całość zabiegów bez żadnego zbędnego rozgłosu. Korzystają z naszych usług, będziesz mógł być pewny, że wszelkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary zostaną usunięte i nikt się nawet o tym nie dowie. Stawiając na satysfakcję klienta, najważniejsze jest, dlatego upewnijmy się, że cała akcja pozostanie niezauważona Twojej .

Po dokonaniu albo w czasie dezynsekcji w Twojej lokalizacji będziesz mógł być pewny, że otrzymasz stosowną dokumentację, która będzie zgodna z systemem HACCP.

Dezynsekcja nie musi być jednak jedynie motywowana naszymi potrzebami, ale może być potrzebna ze względu na nasze zwierzęta. W wypadku, gdy obawiamy się o nasze pupile, to dezynsekcja pcheł jest niezbędna dla Twojego zwierzęcia.

Ze względu na bardzo sprzyjające warunki do rozwoju owadów, warto, jest się zastanowić, czy nie warto pomyśleć nad ich dezynsekcją. Niektóre owady mogą okazać się bardzo niebezpieczne, dlatego w naszej ofercie znajduje się także dezynsekcja os, a także dezynsekcja szerszeni. Pozbywając się tych owadów z i okolice będziesz mógł czuć się bezpieczniej, co jest zwłaszcza ważne dla osób, które posiadają dzieci.

DYSKRECJA

Nikt nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się o tym, że dany lokal w był poddany dezynsekcji, ponieważ może to budzić mieszane emocje. Dlatego mamy świadomość tego, jak bardzo ważne jest, żeby zachować dyskrecję na temat tego, co robimy. Dzięki wielu latom doświadczenia i profesjonalistą, którzy dla nas pracują, będziesz mógł być pewny, że nic nie wyjdzie na jaw. Poprzez wykorzystywanie odpowiednich metod, będziemy w stanie bezproblemowo i nie nazbyt nieinwazyjnie zwalczyć prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne insekty.

Jeśli jednak chcemy, żeby dezynsekcja odbyła się w sposób całkowicie dyskretny, bez zamykania np. lokalu, to ciekawą opcją może okazać się metoda żelowa. Dzięki tej formie dezynsekcji możemy bez problemu pozbyć się problemu, nie muszę zamykać lokalu i nie generując żadnego niebezpieczeństwa.

KONTAKT

Jeśli spotykasz się z sytuacją, gdzie różnego rodzaju pasożyty jak prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne generują problem, to skontaktuj się z nami! Zajmiemy się dla Ciebie problemem w sposób dyskretny i nieinwazyjny! Po zbadaniu sytuacji będziemy mogli ustalić metodę oraz cenę całego zabiegu. Dzięki nam dezynsekcja w Twoim lokalu w będzie cicha, ale przede wszystkim dokładna.

Sprawdź cennik naszych ofert